Deze site maakt gebruik van cookies en aanverwante technologieën, zoals beschreven in ons privacybeleid, voor doeleinden die de werking van de site, analyse, verbeterde gebruikerservaring of reclame kunnen omvatten. U kunt ervoor kiezen om in te stemmen met ons gebruik van deze technologieën, of om uw eigen voorkeuren te beheren.
ROMEO is de perfecte combinatie van innovatie en design. De gemaakte technologische keuzes zorgen voor een maximaal comfort, een compact toestel en een fluisterstille werking. De beperkte dikte van slechts 127 mm, gecombineerd met een minimalistisch ontwerp, garandeert een naadloze integratie van deze ventiloconvector in elk project. De ROMEO is uiterst energiezuinig, waardoor hij kan worden gecombineerd met hoogwaardige toestellen, zoals warmtepompen,
condensatieketels en geïntegreerde systemen met zonnecollectoren. De ROMEO is uitgerust met een EC motor met fluisterstille werking en een intelligente sturing van de luchtstroom. Hierdoor wordt een hoog comfort bij iedere ventilatiesnelheid gewaarborgd.
Merk
Ventilclima
Toepassing
2-Pijps ventiloconvectoren met uiterst compact design (dikte 127mm) voor koelen OF verwarmen van nieuwbouw- en renovatiewoningen.
Werkingsgebied in koelmodus:
Minimale inkomende watertemperatuur: +6°C
Maximale werkdruk: 8 bar
Maximale ruimtetemperatuur: +30°C
Maximale ruimtevochtigheid: 63%
Werkingsgebied in verwarmingsmodus:
Maximaal uitgaande watertemperatuur: +70°C
Maximale werkdruk: 8 bar
Minimale ruimtetemperatuur: +15°C
Maximale ruimtetemperatuur: +30°C
Maximale ruimtevochtigheid: 63%
Eigenschappen
Designtoestel met zeer compacte afmetingen en fluisterstille werking
Model M-NC voor gebruik met de Ventilclima wandthermostaten i-Basic 3, i-Digit 3, i-30 of i-70 (thermostaat in optie).
Model M-RC uitgerust met Modbus, Bacnet (mits converter) of KNX (mits convertor) en met ingebouwde temperatuurvoeler. Regeling enkel via 1 van deze 3 GBS.
Model M-RC-TD uitgerust met Modbus, Bacnet (mits converter) of KNX (mits convertor) en met ingebouwde touch bediening op het toestel.
Model M-RC-TD-App met Modbus, Bacnet (mits convertor) of KNX (mits convertor), Wifi, Bluetooth kit en regeling via smartphone met app en via ingebouwde touch bediening op het toestel.
Samenstelling
Frame gemaakt van 1 mm dik thermisch verzinkt staal (volgens het Z200 procédé) , passend gevormd om een structurele constructiestijfheid te garanderen. De interne delen die in aanraking komen met het water zijn geïsoleerd met een gesloten cel
isolatie op basis van polyolefine.
Condensbak van thermisch verzinkt en geverfd staal,
geïsoleerd met een EPS-profiel, direct verbonden met de standaard gemonteerde hulpcondensbak. Deze is voorzien van een
externe Ø16 mm afvoer.
Moderne decoratieve omkasting gemaakt van thermisch verzinkt staal, gepoedercoat in mat wit RAL 9016 (andere kleuren optioneel op aanvraag). Het bovenste uitblaasrooster is vervaardigd uit geanodiseerd geëxtrudeerd aluminium,
en is omkeerbaar om de luchtstroom beter te richten. In het voorste deel van de behuizing bevindt zich een luchtstromingsstabilisator, deze reduceert de
geluidsontwikkeling van de tangentiële ventilator.
Terugname onderaan en frontaal, pulsie bovenaan.
Reinigbare filterset, met gegalvaniseerd stalen frame en polypropyleen filterdoek, geplaatst
in vaste geleiders die een eenvoudige onderhoud mogelijk maken.
Geluidsarme uitblaassectie met tangentiële
ventilatoren, EC motor.
Batterij in koperen buis met aluminium vinnen die op de buizen zijn bevestigd door
mechanische expansie van de koperen buis in de opening van de aluminium lamellen. Messing spruitstukken met Ø 1/2" vrouwelijke gasaansluitingen en eenvoudig bereikbare manuele ontluchters. Linkse of rechtse hydraulische aansluitingen (kijkend naar de unit van de voorzijde). De gewenste
aansluitzijde dient bij bestelling opgegeven te worden. De batterij is niet geschikt voor gebruik in corrosieve omgevingen.
Deze unit bestaat enkel in 2-pijps uitvoering koelen OF verwarmen.
Verticale plaatsing, wand- of vloermontage (mits optionele voetjes).
Optionele montagevoeten hebben steeds dezelfde RAL-kleur als de unit zelf.
Energiezuinige werking die mogelijk wordt gemaakt door het gebruik van een geavanceerde invertermotor die een aanzienlijke optimalisatie van de luchtdebieten mogelijk maakt in combinatie met een laag energieverbruik.
Lage geluidsemissie door middel van intelligente sturing van
het luchtdebiet. De grote oppervlakte van de batterij gecombineerd met de laagst mogelijke ventilatiesnelheden bij elk gevraagd vermogen, bieden de gebruiker een optimaal comfort.
Geavanceerde controle door de geïntegreerde touch-type besturingssysteem (enkel op TD units), uitgerust met Wifi en Bluetooth
aansluiting (enkel op RC-TD-App units) waarmee de unit op afstand kan worden beheerd
via de betreffende app. Perfecte integratie met domotica en
gecentraliseerde beheersystemen is altijd gegarandeerd, met Modbus (enkel op RC units), Bacnet of KNX communicatieprotocollen (enkel met RC units en zelf te voorziene protocol converter).
Opties
Set met esthetische voeten voor vloermontage van de unit, gemaakt van gegalvaniseerd staal, wit gelakt
2 of 3-wegklep AAN/UIT 230 V
2 of 3-wegklep AAN/UIT 24 Vac
2 of 3-wegklep MODULEREND (0/10V) voeding 24 Vac (Enkel op NC-model)
Op aanvraag: RAL-kleur naar keuze tegen meerprijs
Versies
6 verschillende groottes
Hydraulische aansluitingen links (L = left) of rechts (R=Right)
Altijd 2-pijps
Model M-NC zonder ingebouwde regeling
Model M-RC uitgerust met Modbus, Bacnet* of KNX*
Model M-RC-TD Modbus, Bacnet* of KNX*, ingebouwde touch bediening op het toestel
Model M-RC-TD-App Modbus, Bacnet*, KNX*, Wifi, Bluetooth kit en smartphone controle met app. met ingebouwde touch bediening op het toestel.
*(mits Protocol converter of hub node BACnet-Modbus of hub node KNX-Modbus, Romeo RC kan zonder deze niet rechtstreeks met BACnet of KNX communiceren)
Ordervoorbeeld
ROMEO-ECM-4M-RC-TD-App-L
Uitleg
ROMEO-ECM = Design ventiloconvector met tangentiële motor
4M = Verticaal met modelgrootte 3,6 kW, zie tabel
RC = Uitgerust met geïntegreerde elektronica die kan worden gemonitord via Modbus, Bacnet of KNX
Standaardunit met vrije uitblaas: Externe statische druk = 0 Pa / De geluidsvermogentest is uitgevoerd volgens de norm EN 16583:2015 / Geluidsdrukniveau: 8,6 dB(A) lager dan het geluidsvermogensniveau voor een kamer van 90 m³ met een nagalmtijd van 0,5 sec. / Elektrische voeding: ~230V / 1ph / 50-60Hz