PRODUCTS
EShop-number
Password
Welcome to CAIROX BELGIUM

DPC • Drukverschilregelaars

  • Hydraulische toebehoren
  • Drukverschilregelaars

De drukverschilregelaar (518500) wordt gebruikt in installaties die met aanzienlijke debietverschillen kunnen werken, bijvoorbeeld in installaties die veel gebruik maken van thermostaatknoppen of gemotoriseerde 2-weg ventielen. De regelaar verzekert een retourstroming die evenredig is aan het aantal sluitende kleppen door de maximale waarde van het door de pomp gegenereerde drukverschil te beperken. In warmtepompsystemen worden drukverschilregelaars gebruikt om het minimumdebiet te garanderen dat nodig is voor de juiste werking van de warmtepomp.

Merk

Caleffi

Installatie

De drukverschilregelaar kan op een willekeurige plaats worden gemonteerd tussen de aanvoer- en retourleiding, mits de door de pijl op het kleplichaam aangegeven stromingsrichting in acht wordt genomen.

De volledige instructies voor installatie en ingebruikname zijn terug te vinden in de handleiding bij “Downloads”.

Specificaties

  • Aansluiting: G 3/4" (ISO 228-1) F
  • Maximale bedrijfsdruk: 10 bar
  • Gemiddelde temperatuurbereik: 0–100°C
  • Maximaal percentage glycol: 30%
  • Medium: water, glycoloplossingen

Articles

Article selection assistant
Type
Article number Type E-shop
J040301300201 FREEZY
=> Tradable until end of stock; no reordering possible afterwards. A possible end of stock discount has already been included in the catalogue price.
=> Article with a volume discount

Configuratie

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleidCookiebeleidfujitsu-airco.be

Requesting information. Please wait a moment...